PO5×5TERY – výstava posterov študentov ateliéru Vizuálna komunikácia Katedry dizajnu FU TUKE

Správy

Katedra dizajnu Fakulty umení TUKE pripravila pri príležitosti 25. výročia založenia Fakulty umení TUKE výstavu prác študentiek a študentov ateliéru Vizuálna komunikácia. Výstava pod názvom PO5×5TERY prezentuje 55 plagátov, ktoré sa tematicky venujú udržateľnosti a ekológii, tolerancii či sociálnym témam, nechýbajú však medzi nimi ani kultúrne plagáty s divadelnou a filmovou tematikou. Srdečne pozývame!