MonTueWedThuFriSatSun

Back to news

Fakulta umení TUKE súčasťou SlovakiaTech Fórum-Expo 2024

Events

V poradí šiesty ročník podujatia SlovakiaTech Fórum-Expo sa uskutočnil v termíne 24. 9. – 25. 9. 2024 v priestoroch košického Kulturparku. Túto najväčšiu inovačno-technologickú konferenciu na Slovensku tento rok navštívilo viac než 4000 návštevníkov. Fakulta umení TUKE sa stala dôležitou súčasťou tohtoročnej expozície SlovakiaTech Fórum-Expo 2024, a to nielen v podobe originálnych exponátov, ale tiež z pohľadu koncepcie celkovej výstavy TUKE. Zo strany vedenia FU a dekana doc. Richarda Kittu, ako aj z pohľadu dlhodobého rozvoja našej fakulty, ide o celkovú strategickú výzvu, v rámci ktorej bude potrebné naďalej prepájať rôzne umelecké a technické disciplíny.

Foto: Mgr. art. Peter Hric